Piąte jubileuszowe zawody w wielokrotnym wyciskaniu sztangi leżąc wg formuły Wilks’a odbyły się w dniu 25.03.2017 r. Poziom rywalizacji rośnie z roku na rok, a stali bywalcy imprezy poprawiają swoje rekordy życiowe. W bieżącej edycji  wystartowała rekordowa liczba 11 pań oraz 20 panów.W rywalizacji kobiet podnoszących sztangę o ciężarze 15 kg zwyciężyła Pani Sylwia Kuśpiet , która „o włos” (1 powtórzenie) pokonała Panią Kamilę Krzywosińską (125 powtórzeń). Trzecie miejsce zajęła Pani  Monika Bralewska (93 powtórzenia).Rywalizację Panów wyciskających sztangę o ciężarze 60 kg po raz kolejny zdominował Pan Przemysław Bogucki, który mimo kontuzji lewej ręki wykonał 83 powtórzenia. Drugie miejsce zajął  Pan Marek Kleszczyński (70 powtórzeń) a trzecie Pan Grzegorz Dyrcz (55 powtórzeń).Najlepszym Seniorem imprezy okazał się Pan Burzyński Grzegorz a w kategorii Juniorów najlepszy wynik uzyskała Pani Urszula Gadecka.Zwycięzcy otrzymali puchary,  medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora imprezy – Strefę Mocy. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy i okolicznościowe T-shirty.